The Secret World
The Secret World, bütün gizemiyle sizleri bekliyor.
Cadıların bütün sırları ortaya çıkacak! Hadi Durma Sen de Katıl Aramıza!

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

-Georgina V.-

YazarMesaj
Georgina V.

MesajKonu: -Georgina V.-   Paz Mayıs 30, 2010 12:18 pm

Genç kadın, piyanonun tuşlarına daha sert basmaya başladı.Piyanoyu daha tutkulu çalıyordu, bu sefer.Sanki tüm acısını ve hüznünü, piyonadan çıkan seslerler, notalarla bütünleştiriyordu.Ben de, hayran kalmış bir vaziyette onu izliyordum.

Şarkı susunca, odadaki herkes, genç kadını ayakta alkışlamaya başladı.Kadın ayağa kalktı ve yerlerde sürünen siyah, kadife elbisesini toplayarak piyanonun yanından ayrıldı.Kızıl renkteki saçları, tıpkı yanan bir kibritin ateşinin titrek ışığı gibi parıldıyordu.Anlaşılan, boya değildi.Yeşil gözlerini odadakilerin üzerinde gezdiriyordu.

Bazı izleyiciler, genç kadının yanına gidip bir şeyler fısıldıyordu.Kadın da, kafasını 'teşekkür ederim' anlamında ileri geri sallıyordu.Genç kadınla konuşmak istiyordum çünkü ben de piyonaya olan tutkumu gizleyemiyor, çalmak istiyordum.Nasıl bir yol izlemem gerektiğini, bir profesyonelden öğrenmek, benim açımdan iyi olurdu.

Ayağa kalktım ve sarı saçlarımı arkaya doğru savurdum.Siyah bir bluz ve beyaz renkte bolero giymeme rağmen terliyordum.Oysa ki ben bu kıyafetlerle asla terlemezdim.Hatta yazın bile terlemediğimi söyleyebilirim.

Genç kadını kaybetmeden yanına vardım.Yosun yeşili rengindeki gözlerini üzerimde gezdirdikten sonra gülümseyerek:

"Umarım konseri beğenmişsinizdir.Ki bunu söylemek için geldiyseniz söyleyeyim: Teşekkür ederim!" dedi ve sonra arkasını dönerek dar koridorda ilerlemeye başladı.

Arkasından ilerleyerek:
"Evet.Konseri beğendim.Ama benim sormak istediğim bir şey var." diyerek genç kadının ilgisini çekebildim.Genç kadın, biran duraksadı sonra da:

"Evet?" dedi ve beni bekledi.Seyircilerin, onun üzerine gelmesinden bıkmış olmalıydı ki onun da terlediğini ve sürekli kaçmaya çalıştığını anladım.

"Ben de piyano çalmayı seviyorum ve piyanist ile diğer meslekler arasında seçimimi yapamıyorum.Bir profesyonelden yardım almak, en iyisidir diye düşündüm." dedim ve beceriksizce gülümsedim.Genç kadın, gülümsedi ve sonra omzumu sıvazlayarak:

"Hayallerinin peşinden git." dedi ve yine koridorda ilerlemeye başladı.Kaşlarımı çatarak, seslendim.

"Heey!Ama ben..." diyordum ki bir çığlık duyduğum an sesimi kestim.Bir kadının çığlığıydı!Korkmuş ve ağlamak üzere olan bir kadının çığlığı...Ters yöne doğru koşmaya başladım.Odaya çıktığımda, gözlerime inanamadım!Her yer kan içinde kalmıştı!Seyirciler arasında tanıdığım bir kaç kişi ve onun dışındakilerin, yerde hareketsiz bir biçimde yattıklarını gördüm.Bir aile, güvenlik görevlileri, başkanlar...

Hepsi ölmüştü!Korkudan ne yapacağımı şaşırmış bir halde, çığlık attım.Duvarlara kan sıçramıştı.Kapılara da...Yerde, ölü halde yatanların üzerinde...Sonra bir erkeğin kahkasını duydum.Kalın ve pürüzsüz bir erkek sesiydi.Alaycı kahkasını tekrar attıktan sonra bir ıslık öttürdü.Dönüp ona bakmadım bile.Sonuçta o kişi, benim de ölümümü hazırlayabilir ya da beni kendi için bir oyuncak yapabilirdi.Bu riski göze alamazdım.

Bir kaç erkeğin kahkasını daha duydum.Çevreme bakındığımda onları gördüm!İnanılmaz derecede yakışıklı ve birbirine hiç benzemeyen 7 erkek!Yakışıklı ve katil erkekler!!!İnanılmaz derecede titriyordum.Birinin kahkahası bile beni kendimden geçiriyordu.Sonra liderleri (ben öyle sanıyorum) yürüyerek yanıma yaklaştı.Tamam!İşte şimdi yanmıştım!

Alfa erkeği (benim taktığım isim bu), buz gibi soğuk ve ölü kadar soluk tenli elini çeneme değdirdiği anda, bayılacağımı zannettim.Sonra çenemden tutarak yüzümü, onun yüzüne çevirmemi sağladı.Oh, Aman Tanrım!Bu çocuk sahiden çok yakışıklıydı!Ne diyordum ben yahu?!?Bir katil, beni kendine etkilemeye mi çalışıyordu?Pislik herif!!!

Kahverengi, düz saçlarını savurdu ve siyah renk gözlerini, gözlerime dikti.Beni kendine çekti ve sonra beni sertçe öptü.Diğer 6 erkek, benim ne yapacağımı bekliyorlardı.Ben de hemen Alfa erkeğinin karnına bir yumruk indirdim.

"Adi herif!" diyerek bağırdım.Alfa erkeği dışındaki tüm erkekler kahkaha atmaya başladı.Bunların sorunu neydi?Benimle oynamak mı?Ihhh!Alfa erkeği, diğer erkeklere bağırarak:

"Kesin sesinizi!" dedikten sonra bana bakarak:

"Çetin ceviz çıktın.Merak etme.Diğer kızlar bana nasıl tapıyorlarsa sen de tapacaksın!Seni adam etmesini bilirim ben!" dedi ve siyah gözlerini üzerimde gezdirdi.Gözleriyle, adeta beni soyuyordu.Bu hiç hoşuma gitmedi!

Alfa erkeğinin, tam suratına yapıştırıyordum ki bileğimi tuttu ve sıkmaya başladı.Acıyla inlemeye başladım.Elim, kolumdan ayrılıyor gibi hissettim.Sonra Alfa erkeği sırıtarak:

"Bu numarayı bir daha yutmam güzelim." dedi ve sonra ani bir hareketle
beni tekrar öpmeye başladı.İğrenç!Onun nefesini içimde hissedebiliyordum.Hatta dokunuşlarını bile tüm bedenimde hissedebiliyordum.Elleri kalçalarıma doğru kaydığında, kendime geldim ve üzerine atıldım.Yüzünü tırmalamaya başladım ki beni üzerinden fırlattı.Duvara yapışmıştım.Omuriliğimin gittiğini zannettim, bir an.

Yere düştükten sonra Alfa erkeği, beni yerden kaldırdı.Boynumdan tutarak beni yükseğe kaldırdı.Sonra:

"Beyler!Bu parçayı kendime ayırıyorum!" dedi ve pis pis sırıttı.Bu parçayı kendime ayırıyorum derken?...Sonra beni bileğimden tutarak, odadan çıkardı.Lobiye çıktığımızda, kulağıma fısıldadı.

"Merak etme, güzelim.Senin için kolaylaştırıcağım."

"Ne...Neyi?" diye kekeledim, korkuyla.Alfa erkeği, sırıtarak:

"Görürsün." dedi ve sonra saçlarımı yana itti.Ben daha ne yapacağını kavrayamadan, dişlerini boynuma geçirdi.Acıyla inledim.Bu çocuk bir ucube miydi?!?Gözlerimi yavaş yavaş kapamaya başladım.Kanım çekiliyordu ve ben güçsüz kalıyordum.Sonra gözlerimi tamamen kapadım.

Bir vampir, ölümümü hazırlıyordu...
Georgina V.

MesajKonu: Geri: -Georgina V.-   Çarş. Haz. 02, 2010 11:47 am

İki gündür giriyorum siteye de rpmin puanlatıldığını göremedim.
Yardımcı olursanız sevinirim. Very Happy
Michelle Laurén Manoir

MesajKonu: Geri: -Georgina V.-   Salı Haz. 08, 2010 11:26 am

90.

-Georgina V.-
1 sayfadaki 1 sayfası