The Secret World
The Secret World, bütün gizemiyle sizleri bekliyor.
Cadıların bütün sırları ortaya çıkacak! Hadi Durma Sen de Katıl Aramıza!

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

C. Akhyls Germanotta

YazarMesaj
C. Akhyls Germanotta
Solitary Cadı, Mille-Feuille Sahibi
Solitary Cadı, Mille-Feuille Sahibi

MesajKonu: C. Akhyls Germanotta   Paz Mayıs 09, 2010 1:31 pm

Haziran’ın ilk günleri… Bekleyiş, sevgiliye kavuşma isteği, arzu… Simsiyah yorgun ve suskun gecede ay tüm ihtişamı ile gökyüzünde parlıyor, dalgaları ile huzur verici sesler çıkaran denizin tam tepesinde ışıldayarak mistik bir hava yaratıyordu. Uzaklardan bir yerden bir baykuşun çığlıkları kulağıma geliyor, göğsümün alt tarafında bir yerlerde bunaltı yaratıp, sertlik hissi veriyordu. Beş on dakika içinde burada olmalıydı; fakat içimde gelmeyecekmiş gibi bir his vardı. Saniyeler, dakikalar bana bir asırmış gibi gelmeye başlamıştı. Aslında yanıldığımı biliyordum, gelecekti, beni öyle ortada bırakmazdı, söz vermişti, beni gerçekten seviyordu. Bunları biliyordum; ama işte o kuşku içime oturmuş kalkıp gitmek bilmiyordu bir türlü. Aramızda mükemmel bir uyum vardı Jaques ile. Dışarıdan görüldüğü gibi sadece oynaşma ve yatakta biten bir şey değildi bizimkisi. Tabi onlar da vardı pek çok kişinin bilip ayıpladığı gibi; ama biz uzun yıllardır tanışıyor ve gerçekten çok ama çok seviyorduk birbirimizi. “Biz birbirimize ait, ancak birbirimizde var olabiliriz” diyebiliyorduk rahatlıkla. Aramızdaki uyum ay ve yıldızları bile kıskandırmaya yeterdi, birbirimize karşı olan sevgimiz en yaşlı çınarın köklerinden bile çok daha güçlüydü. Üzerimde siyahlı yeşilli, ince şifon bir elbise olmasına rağmen sıcaklamış, elbisemin alt kısmındaki dantelleri avucumda ovuştururken, bir yandan gökyüzünde bir yıldızın kaymasını ve dilek tutmayı istiyor, bir yandan da geçmişin günümüz ve gelecek üzerindeki etkilerini düşünüyordum.

Çok kötü bir çocukluk geçirdiğim söylenemezdi. Her konuda başarılı ve hırslı biriydim. Ailemle aramın hiçbir zaman iyi olmadığı da bir gerçekti ve bunu bizi hiç tanımayanlar bile çok rahat bir şekilde fark edebilirdi. Babam bana karşı her zaman soğuk, ters ve otoriter bir şekilde yaklaşarak beni kendisinden soğutmuştu. Gerçi sadece bana karşı böyle birisi değildi, o hep öyleydi herkese karşı. Annemle bile oldukça mesafeliydi toplum içinde. Zaman zaman onların nasıl seviştiklerini merak etmiyor değildim. Dışarıda o derece mesafeli olan birisi yatakta nasıl olur diye düşünmeden yapamıyordum işte… Ve bir gün görmüştüm! Su içmeye diye kalkıp merdivenlerden indiğim bir gece, şöminenin önündeki geyik postakisinin üzerinde deli gibi sevişiyorlardı. Annemin iniltileri babamın iç çekmelerine karışıyor, ileri geri hareket ediyorlardı. O zamanlar daha yedi sekiz yaşlarında küçük, masum bir kız çocuğu olduğuma bu seslerin acıdan mı zevkten mi olduğunu bir türlü kavrayamamıştım. Sadece bu görüntüler merak ettiğim, yaşayıp acıdan mı zevkten mi diye test etmek istediğim bir şey olmuştu.

İlk cinsel ilişkimi Anthony ile yaşamış ve başarılı olamamıştım. O günden sonra bu konuda hep yetersiz birisi olacağımı düşünürken hayatıma Jacques girdi ve bütün kötü düşüncelerimi sıyırıp atıverdi bir anda. Bunları düşünürken arkamda bir “Puff” sesi duydum ve hızla kafamı arkaya çevirdim. Dalgınlığımdan dolayı korkmuştum bu sesten, haklıydım da. Jacques’i cisimlenme ile yanımda beklemiyordum, her zaman süpürgesini kullanan birisi olmuştu o, okul yıllarında da böyleydi. Quidditch takım kaptanlığı yaptığı zamanlardan beri ona karşı büyük bir ilgim vardı; fakat bunu her zaman içimde yaşamıştım. Onun bundan haberi olacak, farkına varacak ve bizim tüm yakın arkadaşlığımız sona erecek diye öyle korkuyordum ki onu sevdiğimi en yakın arkadaşıma bile söylemeyi bırak, belli bile edememiştim. Şimdi düşündüğümde pişman olduğum olmuyor değil. Söylesem ne olacaktı ki sanki? Belki onu kaybetmeyecektim, belki kazanacaktım, belki de bizim ilişkimiz şuan çok daha eskiye dayanan bir şey olacaktı.

Hiçbir şey söylemedi, sadece beni izledi ben oturduğum nemli kayadan kalkıp elbisemi düzeltirken. “Gelmeyeceksin diye öyle korktum ki!” diyebildim ilk etapta. Heyecanlanmıştım. Onu ne kadar çok özlediğimi gördüğümde daha da iyi anladım. Tam tamına beş aydır onu hiç göremiyor, ayda sadece bir kere ondan haber alabiliyordum. Karanlık Lord’un ardından hiç haber vermeden, hiç vedalaşmadan kaybolmuş, bana en ufak bir not bile bırakmamıştı. İlk zamanlar –acım daha çok tazeyken- ondan nefret ettiğimi, onu bir daha asla affetmeyeceğimi düşünmüştüm. Zaman geçtikte yanıldığımı anladım, ondan ne olursa olsun vazgeçemiyordum. Çok şey paylaşmıştık, acı-tatlı her günümde yanımdaydı o benim. Beraber savaşmıştık, beraber gülüp eğlenmiştik. “Hem süpürgene ne oldu senin? Niçin cisimlendin?” diye sordum anlık bir telaş ile. Dudağını sağ tarafa kaydırıp gülümsedi –her zaman böyle gülümserdi işte- “Hah! Dün yolda bazı sorunlar yaşadık, anlatmaya değmez. O esnada kırıldı, bana bir şey olmadığı için şanslıyım.” Sinirlenmiştim. Anlatmaya değmeyecek; fakat süpürgesini kırabilecek sorunlar… “Nasıl ya anlatmalısın hemen.” Telaş yapmıştım, o bunu genellikle çocukluk olarak algılardı oysa... Sorumu karşılıksız bırakmıştı çoğu kez yaptığı gibi… Sadece gözlerime baktı ve beni kendisine doğru çekti. Dilini dikkatlice ağzımın içine soktu, nasıl olduğunu anlayamadım. Bir kere daha onu özlediğimi fark ettim ve ben de şefkatle dilimi ağzının içinde gezdirmeye başladım. Tekrar tekrar öpmek istiyordum ve özellikle o ensemi öperken içimdeki duyguları bastırmakta zorlanıyordum. Onun elleri beni okşuyor, elbisemin üstünden girip göğüslerime dokunduğunda titriyordum. “Bebeğim, ne kadar çok özlemişim.” diyordu bunları yaparken. Ona cevap vermekte zorlanıyor, yarım yamalak bir şeyler fısıldıyordum kulağına.

ps: daha önce kendi kullandığım bir rp.
Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: C. Akhyls Germanotta   Paz Mayıs 09, 2010 1:45 pm

80

Görünüm biraz kötü olmuş. Ancak akıcı bir rpydi.

C. Akhyls Germanotta
1 sayfadaki 1 sayfası